Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (97)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 61-80 inzerátů z 97

Nabízím doučování ANJ

25.08.2020

Nabízím doučování ANJ pro ZŠ , zkušenost s doučováním 9 let, praxe doučování sportovců.

Rozvážeme Vám jazyk! Intenzivní jazykový pobyt v Č...

24.08.2020

NEBOJÍM SE CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1-1) Nebaví vás znovu a znovu začínat s angličtinou? Platíte za hodinu angličtiny s rodilým mluvčím 300kč, 400kč, nebo i 500kč a stejně to nikam nevede? Nebo anglickou gramatiku už máte zvládnutou, ale přesto se stále stydíte mluvit anglicky? Přemýšlíte o ...

Výuka/doučování angličtiny

21.08.2020

Doučím angličtinu děti i dospělé. Výuka probíhá ve vlastní učebně v Kroměříži. Jsem zkušená a trpělivá lektorka s 10 letou praxí v jazyk. škole a firemní výuce. Učím na ŽL. Mám certifikát FCE.

AJ a NJ - účelem je domluvit se !!!

Domluvit se v cizině.Za 15 let praxe, co mluvím všude možně s cizinci vím, co se učit a co jsou zbytečnosti. Specialisti z Vás nebudou, ale v pohodě se domluvíte. Kdo zná slovíčka, ukáži, jak to bez obav dávat do vět. Výuka po skype se sdílenou obrazovkou.

Výuka, doučování, příprava na zkoušky

Nabízím doučování angličtiny pro jednotlivce i skupinky. Připravím na jazykové zkoušky včetně státní maturity, obecná i odborná angličtina. Překlady a tlumočení. Všechny věkové kategorie a úrovně. Doučím učivo českého jazyka a literatury pro ZŠ.

Nabízím indiviudální výuku AJ, ŠJ, NJ, ČJ a hebrej...

16.08.2020

Nabízím individuální výuku, doučování angličtiny, španělštiny, němčiny a češtiny v Uherském Brodě nebo přes skype či messenger. Učím již 15 let, mám úroveň C1 z AJ, ŠJ. Učím děti i dospělé. Mohu po celý den.

Nabízím doučování AJ všech úrovní

16.08.2020

Nabízím doučování AJ všech úrovní, věkových kategorií, jednotlivců i skupin.

Výuka a doučování; EKONOMIE, AJ, MAT, ZEMĚPIS

15.08.2020

Nabízím výuku a doučování Ekonomie, Angličtinu a Zeměpis na všech úrovních a Matematiku na úrovni ZŠ. Kdekoliv v Praze, po dohodě i mimo Prahu. Každý všední den a některé víkendy. Jsem absolvent studia ekonomie v angličtině.

Doucovani Anglictiny - Praha / Ceske Budejovice

Dobry den, jsem absolventkou bakalarskeho studia na univerzitě v Oxfordu a rada budu doucovat studenty základní školy - Pomuzu s látkou probíranou ve škole, muzeme spolu mluvit pouze v angličtině.

Zkušená lektorka nabízí doučovánímangličtiny a ruš...

Nabízím doučování angličtiny a ruštiny pro ZŠ, SŠ, VŠ, výuku ve firmách, přípravu ke zkouškám FCE, CAE, státní maturitě.

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci (také on-...

13.08.2020

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. ...

Nabídka doučování v Brně a online

13.08.2020

Nabízím doučování několika předmětů. Na příjimací zkoušky a SŠ i na maturitu. Široká zkušenost s druhostupňaři, u maturitních ročníků preferuji výuku češtiny a biologie. V současné situaci jsem ochotná dávat hodiny online.

ANGLIČTINA TURNOV

13.08.2020

Jsem zkušená lektorka - učím 17 let, děti i dospělé, od začátečníků po velmi pokročilé (příprava na FCE) i obchodní angličtinu. Mám státní zkoušku z angličtiny, zkušenost z několikaletého pobytu v anglicky mluvící zemi i živnostenský list. Učím celodenně. Tlumočím. Tel. 776 847 604...

Affordable and effective English lessons in Prague

12.08.2020

Profesionální soukromá lektorka nabízející lekce obecné a obchodní angličtiny. Možnost i online lekcí // Experienced private tutor offering both general and business English. Available for face-to-face and online lessons.

Angličtina Třeboň Klacková

Výuka anglického jazyka pro všechny stupně dovednosti s možností skupin - výuka dle individualních požadavků s využitím zkušeností získaných ze studijních pobytů ve VB a USA. Základní až pokročilá či specializovaná konverzace, flexibilita v užívání časů apod... Na nový školní rok už mám sestavený ro...

EKONOMIE, ANGLIČTINA, MATEMATIKA, ZEMĚPIS v Praze...

09.08.2020

Výuka a doučování ANGLIČTINY, MATEMATIKY, EKONOMIE A ZEMĚPISU. Kdokoliv, cokoliv, kdekoliv v Praze a okolí. Cena 200kč za 60 minut. Jsem absolvent ekonomie v angličtině. Učím už 9 let.

Doučování AJ

09.08.2020

Nabízím doučování a výuku Angličtiny v PE, pro jednotlivce, žáky, studenty, skupiny i firmy. Provádím též překlady. Sjz,praxe,spolehlivost,individuální přístup. Kontakt: xqyw@centrum.cz tel: 721746201

Výuka,doučování angličtiny

09.08.2020

Nabízím doučování angličtiny,konverzace,gramatika. Mám zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Praxe v tlumočení,překladech.Certifikát FCE

English lessons with qualified native speaker.

08.08.2020

I offer English conversation lessons at all academic levels. I am a qualified teacher with more than 18 years of experience in The Czech Republic. My qualifications are verified by the Masaryk University. I can also help you prepare for job interviews, exams such as FCE, CAE & the new maturita.

Výuka angličtiny

06.08.2020

ZŠ Jazyková FCE obdrženo v UK Pobyt v UK 5 let, kde doděláno HND Předškolní vzdělávací péče (dětí) Lektorská praxe 10 let VŠ obor Angličtina pro školskou praxi zakončením Bc., 9 měsíců praxe asistenta pedagoga na ZŠ, Zkušenosti s Callanovou metodou a výukou přes skype...