Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (236)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 221-236 inzerátů z 236

Výuka angličtiny a němčiny

Nabízím individuální výuku AJ, NJ pro firmy i soukromé osoby. Vhodné pro dospělé i děti. Výuka probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách, také o prázdninách. Tempo a obsah hodin dle požadavků a potřeb klienta. Online lekce možné přes skype, whatsapp, messenger.

Výuka přes skype, meet, teams, whats up

Absolventka FF UK, obor učitelství (RJ a dějepis) nabízí doučování a výuku dětí i dospělých , bohaté zkušenosti, vlídný přístup, svatá trpělivost. Případně pomůžu s češtinou a dějepisem žákům ZŠ a SŠ. Kdykoliv on line.

Doučování matematiky

05.07.2021

Přípravím Vás na přijímací zkoušky na střední i vysoké školy, na maturitu, na zkoušku na vysoké škole nebo spolu pokoříme reparát. Průběžně Vás budu připravovat na testy ve škole a můžeme spolu zlepšit známku až o dva stupně (s trochou Vaší pomoci :) Online. Více na www.onlinestudia.cz...

Vyuka AJ, konverzace

05.07.2021

Ucim AJ vsechny vekove kategorie, nyni pouze pres Skype/ internet. Praxe: 35 let profesionalni zamestnani v USA, BC in Business Administration in the USA, Pedagogicka fakulta v CR, doucovani v obou zemich.

Online výuka angličtiny (Skype, Zoom)

04.07.2021

Individuální lekce a doučování s důrazem na aktivní mluvený projev, bezpečné použití gramatiky a systematické rozšiřování slovní zásoby. Absolvent Ostravské univerzity a držitel certifikátu CAE (Certificate in Advanced English).

Angličtina, Španělština - Zlín i kdekoliv jinde př...

02.07.2021

Po 12 letech pobytu na Mallorce, umím velmi dobře španělsky, dávám lekce Španělštiny i konverzaci. Jsem teď ve Zlíně. Kontaktujte mě na telf. 605802419 nebo na email, blanka.s@email.cz. Lekce jsou možné i přes SKYPE. Dávám i lekce Angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé....

The czech

Vyučuji český jazyk cizince v centru Prahy či po skype. Cena závisí na délce hodiny a frekvenci výuky. 45 minut 250 - 300 Kč. 60 minut 350 - 400 Kč.

Czech for expats!

Dobrý den! I am a professional teacher of Czech for foreigners, experienced (teaching more than 10 years). I offer mostly private lessons of Czech in Prague, it's also possible to have Skype lessons. You can organize all lessons up to you preferences. I am flexible and patient.

Doučování učiva 1. stupně ZŠ

29.06.2021

Nabízím doučování učiva 1. stupně základní školy v Opavě. Je mi 15 let, jsem budoucí studentka Mendelova gymnázia s průměrem 1,0.

Doučování a výpočet příkladů z matematiky, statist...

Potřebujete pomoci s matematikou,statistikou či operačním výzkumem (EMM) na VŠ, SŠ nebo připravit k přijímacím zkouškám či maturitě? Pak jsem tu pro Vás, nabízím efektivní jednorázové i dlouhodobé doučování, nebo pomoc s výpočtem příkladů (Moodle apod) či seminárkami. Mám 9 let zkušeností, spoustu s...

Arabština online

29.06.2021

Moderní spisovná arabština nebo egyptský dialekt online.

Výuka a doučování Angličtiny

29.06.2021

Nabízím výuku a doučování AJ. Výuka online na Zoomu. Mám dlouholetou zkušenost s výukou AJ. Jsem absolventka MU Brno lektorstvi AJ pro děti i dospělé. Příprava na Cambridge zkoušky. Přijímačky nebo maturitu. Žila jsem 6let v UK a žiji s rodilým mluvčím.

Doučování zdarma pro 3.-6. ročník ZŠ

Nabízím doučování zcela ZDARMA. Doučuji děti ve věku 9-12 let (3.-6. třída).Po domluvě nejsou ostatní předměty problémem. Můj způsob doučování probíhá tak, že svému malému studentu pošlu mnou vytvořené zápisky, ty si sám projde (vypíše, snaží se pochopit), až se mi ozve s tím, že si je prošel, tak m...

Doučování angličtiny

26.06.2021

Nabízím on-line doučování angličtiny přes Skype, Zoom apod. Mám bakalářský titul z oboru Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání. Angličtina je mojí celoživotní vášní a rád bych své znalosti předával dál. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat:)

Doučím matematiku, fyziku, připravím na zkoušky...

26.06.2021

Nabízím doučování matematiky a fyziky pro žáky základních, středních škol, gymnázií, přípravu na přijímací zkoušky, maturitu, apod. Mám vystudováno učitelství F-M pro střední školy a nyní vyučuji tyto předměty na gymnáziu.

Doučování Bi, Hv, Čj

Jsem studentka Pedagogické fakulty na Univerzitě Palackého v Olomouci a ráda Ti pomůžu s přípravou na SŠ nebo s látkou, se kterou si nevíš rady.