Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (12)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-12 inzerátů z 12

Doučování studenta 3 ročníku strojírenství

Student z Karlových Varů studující 3.ročník střední průmyslové školy Ostrov , obor strojírenství potřebuje doučování předmětu Konstrukční cvičení .

Lektor/ka individuálního doučování

Od listopadu 2019 rozšiřujeme tým lektorů pro individuální doučování vybraných předmětů v Praze. Vynikáš v daném předmětu? Baví tě předávat dál své znalosti? Chceš pomoci mladším žákům zlepšit jejich známky? Kontaktuj nás na emailu: lektor@skolapopulo.cz nebo na tel.čísle: +420 777 782 870 a my ti r...

Lektor/ka se znalostí ruštiny

Jsme jazyková škola online, poskytujeme Skype lekce češtiny pro cizince. Hledáme lektora se znalostí ruštiny. Práce z domova. Požadujeme: - znalost ruštiny (může být i student/ka ruského jazyka) - znalost češtiny (úroveň rodilý mluvčí) - nadšení pro jazyk a jeho výuku - praxe výhodou...

Doučování němčiny v Plzní

28.10.2019

Doučuji německý jazyk v Plzni, levně a spolehlivě, dle potřeb klienta, také maturanty, na adrese Křimická 11 Plzeň

Lektor/ka pro individuální doučování

Od listopadu 2019 rozšiřujeme tým lektorů pro individuální doučování v rámci celé ČR. Vynikáš v konkrétním předmětu? Baví tě předávat dál své znalosti? Chceš pomoci mladším žákům zlepšit jejich známky? Kontaktuj nás na emailu: lektor@skolapopulo.cz nebo na tel.čísle: +420 730 701 601 a my ti rádi sd...

Lektoři češtiny

Hledáme lektory češtiny pro cizince! Jsme nově připravovaná online škola, která nabízí lekce češtiny pro cizince přes Skype. Pokud máte zájem o spolupráci pište na náš email, rádi vám poskytneme více informací. Spolupráce na živnostenský list.

Hledám lektora angličtiny

17.10.2019

Hledám lektora angličtiny pro syna, kterému je 7 let.

Lektor ITALŠTINY

17.10.2019

Hledám lektora na konverzaci ITALŠTINY. Úroveň pro začátečníky a pokročilé. Mám v plánu jít přes program Erasmus do Itálie na rok studovat a potřebuji přípravu.

Doučování Matlabu, Femlabu

17.10.2019

Hledám někoho kdo umí dobře matlab. Potřebuji doučit na zkoušky s MATLAB a Femlabu, Simulink.

Doučovaní

17.09.2019

Hledám studentku Pedagogické fakulty, obor logopedie k doučování 6letych dvojčat s řečovými problémy. A přípravu předskoláků . Nebo kdo ma zkušenosti a možnost doučení :)

Výuka španělštiny

07.09.2019

Vyučuji španělský jazyk přes skype, whatsapp, telefon. Cena 350 Kč za 60 minut.

HLEDÁME ŠIKOVNÉ LEKTORY

Do týmu Jazykové škola Koala hledáme lektory angličtiny/němčiny/španělštiny/francouzštiny či italštiny. Vaše CV prosím zasílejte na náš email. Těšíme se na případnou spolupráci. :)