Nápověda

Vložení inzerátu

Soukromá inzerce na serveru Individuální Doučování je zdarma. Před vložením inzerátu si prosím přečtěte všeobecné podmínky serveru.

Nový inzerát můžete vložit z jakékoliv stránky inzertního serveru po kliknutí na odkaz Přidat inzerát, který naleznete v pravé horní části.

Nejprve si zvolte kategorii inzerátu, z možností nabízím doučování nebo hledám doučování. Následně zvolte předmět doučování, okres nebo město, kde by mělo doučování probíhat. Nezapomeňte na znalostní úroveň předmětu. Čím přesněji vyplníte inzerát, tím snadněji najdete lektora nebo studenta. Dále už vyplňujete konkrétní údaje týkající se Vašeho inzerátu - nadpis a popis inzerátu, cenu (nezapomeňte uvést časovou jednotku vyučovací hodiny buď 45 minut nebo 60 minut). Další nepovinné speciální atributy Vám pomohou lépe specifikovat vaše časové možnosti a způsob doučování. Poslední oblast vkládání inzerátu se týká Vašich osobních údajů: Jméno a příjmení, e-mailová adresa a Telefon. Pro ochranu před roboty následuje vyplnění součinu dvou číslic. Kliknutím na tlačítko Souhlasím, přidat inzerát se Váš inzerát uloží a okamžitě objeví na inzertním portálu, pokud nejsou ve formuláři nějaké chyby. Doporučujeme inzerát zkontrolovat.

Během přidávání inzerátu má možnost uživatel vytvorit registraci zadáním hesla.

Po přidání nového inzerátu bude automaticky odeslán potvrzující email, ve kterém najdete odkaz na úpravu nebo smazání inzerátu. Pokud ve formuláři bylo vyplněno heslo k vytvoření účtu, bude odeslány potvrzující email, ve kterém najdete odkaz na aktivaci účtu. Bez aktivování účtu přes odkaz, není možné se do účtu přihlásit a spravovat inzerát.

Neregistrovaný uživatel může vložit pouze jeden inzerát jednou za 4 dny a maximálně můžete mít publikované 2 inzeráty.

Registrovaný uživatel může vložit až 8 inzerátů. Publikováno mohou být maximálně 6 inzerátů.

Platnost inzerátu je 120 dnů. Před vypršením platnosti inzerátu bude odeslán email s odkazem na jeho prodloužení. Pokud nebude prodloužena platnost inzerátu u neregistrovaného uživatele, inzerát bude automaticky smazán a nebude jej možné obnovit. U registrovaného uživatele se inzerát přestane zobrazovat ale bude stále uložen v administrační části.

V případě jakýchkoliv problémů nám prosím napište e-mail na: podpora@individualnidoucovani.cz


Úprava/Editace inzerátu

Pokud chcete inzerát upravit jako neregistrovaný uživatel klikněte na odkaz směřující k úpravě inzerátu. Odkaz najdete v e-mailu, který jste obdrželi po vložení inzerátu. Kliknutím na odkaz se Vám Váš inzerát otevře přes webový prohlížeč a Vy jej můžete upravit a následně uložit.


Smazání inzerátu

Pokud chcete inzerát smazat klikněte na odkaz směřující na smazání inzerátu. Odkaz najdete v e-mailu, který jste obdrželi po vložení inzerátu. Kliknutím na odkaz se inzerát ihned smaže.

Váš inzerát bude na serveru zobrazen 120 dnů (2 měsíce), po uplynutí této doby bude automatický smazán (platí pro inzeráty neregistrované uživatele) nebo přesunut do archivu (platí pro registrované uživatele). O smazání Vašeho inzerátu budete předem upozorněn.


Čtení odpovědí odeslaných přes kontaktní formulář

V případě, že někdo zareaguje na Váš inzerát přes kontaktní formulář, zašleme Vám notifikační e-mail na adresu, kterou jste zadali v inzerátu. Po kliknutí na odkaz z emailu, bude od Vás systém požadovat přihlášení do účtu. Pokud jste zadali inzerát bez registrace a nemáte vytvořen účet, bude třeba abyste si ho vytvořili. Všechny inzeráty a přijaté zprávy Vám budou automaticky přiřazeny k účtu po registraci, když zadáte stejnou e-mailovou adresu jako ve Vašich inzerátech.