Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (70)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 61-70 inzerátů z 70

Výuka ruštiny až po přípravu ke SJZ

05.06.2023

Nabízím výuku ruštiny od základů, až po přípravu ke státní jazykové zkoušce. Možná výuka obchodní ruštiny. Časté pobyty v Rusku a státech SNS, mám státnici i kurz obchodní ruštiny při komoře SNS. Vše záleží na dohodě. Popř. rusky mluvící naučím česky.

Doučování ČJ,MAT,CHEM,AGJ,reparáty,zkoušky SŠ...

05.06.2023

Nabízím doučování anglického,českého jazyka,matematiky a chemie.Dále nabízím přípravu na reparáty pro žáky ZŠ a SŠ.Doučuji již 12.rokem a úspěšnost mých studentů je 98 %.Mohu také nabídnout přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.Věnuji se také studentům se specifickou poruchou učení(dysgrafie,dysk...

Nabízím doučování německého,anglického a českého j...

Nabízím doučování německého,anglického a českého jazyka pro děti i dospělé.Jsem absolventka učitelství filozofické fakulty oboru německý-anglický a český jazyk.Doučování dle požadavků žáka.

Nabízím doučování MATEMATIKY a FYZIKY

04.06.2023

Zdravím, zprostředkovávám nabídku doučování matematiky a fyziky pro ZŠ, SŠ a VŠ. Jedná se o mého tatínka, který je rok v důchodě a byl pedagog na VUT v Brně na Fakultě strojního inženýrství. V případě zájmu, mě kontaktujte a já Vám předám kontakt.

Kvalitní doučování z chemie

04.06.2023

Nabízím kvalitní doučování z chemie. Vhodné pro studenty SŠ a VŠ. Příprava na zkoušky z chemických oborů. Jednorázová či systematická příprava.

Zkušená lektorka nabízí doučovánímangličtiny a ruš...

Nabízím doučování angličtiny a ruštiny pro ZŠ, SŠ, VŠ, výuku ve firmách, přípravu ke zkouškám FCE, CAE, státní maturitě.

Gramatická a stylistická úprava textů

03.06.2023

Nabízím úpravu Vámi vypracovaných textů po stránce gramatiky i stylistiky (práce seminární, bakalářské, diplomové...). Cena za 1 NS dle náročnosti textu dohodou, termín dodání dle rozsahu dohodou.

Korektury textů

03.06.2023

Zpracuji kvalitně a rychle korekturu diplomové, bakalářské, seminární práce i dalších textů dle potřeby. Možnost přizpůsobit se i požadavku velmi krátké dodací lhůty (podmíněno náročností a rozsahem textu, cena za 1 NS dle náročnosti textu dohodou).

Angličtina Třeboň Ing.Vladislava Klacková...

Nabízím výuku anglického jazyka pro všechny stupně dovednosti s možností skupin - výuka dle individuálních požadavků, s využitím zkušeností získaných ze studijních pobytů ve VB a USA. Základní až pokročilá konverzace, flexibilita v užívání časů, atd. Výuka s docházením, na Skypu, Whatsappu. Těšim se...

Doučování anglického jazyka pro malé i velké

31.05.2023

Nabízím doučování anglického jazyka jak od školkového věku až po dospělé. Vystudovala jsem zahraniční střední školu ve Velké Británii. Studovala jsem International Baccalaureate Diploma Programme, což je mezinárodní maturita. Všechny předměty jsem měla angličtině a jako můj rodný jazyk jsem měla ang...