Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (35)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-20 inzerátů z 35

Doučování českého jazyka

Doučím český jazyk žáky 2.st.ZŠ. Možno v pondělí a o víkendu. Nabízím vstřícný a vlídný přístup, navíc dlouholeté zkušenosti.Doučování probíhá u mne doma (Brno - Vinohrady).

Doučování v Třinci

Skupinka lektorů nabízí doučování matematiky, fyziky, chemie, češtiny, angličtiny, němčiny, ruštiny i dalších předmětů dle vašeho zájmu. Připravíme vás k maturitě i k přijímacím zkouškám na střední či vysoké školy.

Doučování matematiky, fyziky, chemie, češtiny

Nabízíme doučování matematiky, fyziky, chemie, češkého jazyka, cizích jazyků, ekonomie, účetnictví a dalších předmětů dle zájmu žáků a studentů. Poskytujeme doučování žákům ZŠ, studentům SŠ i VŠ, přípravu na maturitní a přijímací zkoušky. Pro předškoláky nabízíme školičku matematiky. Pro nadané děti...

Zpracování studijních podkladů

Nabízím zpracování referátů, maturitních témat, podkladů pro seminární práce, bakalářské práce a jiné texty na daná témata z různých oblastí. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu na univerzitě. - obor německý jazyk, dějepis. Neváhejte mě kontaktovat, mám mnoho zkušeností a výborné recenze od svých ...

Bezchybný písemný projev= Vaše dobrá vizitka

13.04.2018

Nabízím pomoc při obsahovém i stylistickém, gramatickém a pravopisném bezchybném zpracování tematicky různě zaměřených textových podkladů dle potřeby , včetně podkladů pro texty článků, životopisů, dopisů, osobních originálních blahopřání (narozeniny, svátky, životní události) apod. Termín...

Tvorba textů

13.04.2018

Vysvětlím pravidla českého pravopisu na základě logických souvislostí, zpracuji cvičení k dané problematice. Možnost rychlé telefonické konzultace samozřejmostí. Nabízím rovněž zpracování textových korektur a pomoc při tvorbě tematicky i žánrově vymezených textů.

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky

Zkušená učitelka matematiky a chemie s desetiletou praxí (absolventka Přírodovědecké fakulty UK, obor učitelství pro SŠ) nabízí kvalitní přípravu na přijímací zkoušky na SŠ (matematika a český jazyk) a VŠ (chemie, biologie, fyzika, matematika) formou kurzu. Výuka probíhá v učebně na Vršovickém náměs...

Zpracování studijních podkladů

12.04.2018

Nabízím zpracování referátů, maturitních témat, podkladů pro seminární práce, bakalářské práce a jiné texty na daná témata z různých oblastí. Mám vystudovanou pedagogickou fakultu na univerzitě. - obor německý jazyk, dějepis. Neváhejte mě kontaktovat, pracuji rychle, profesionálně, mám mnoho zkušeno...

Doučování českého jazyka, literatury a biologie...

Dobrý den, jsem studentkou II. ročníku Královehradecké univerzity výše zmíněných aprobací. Mezi mé zkušenosti patří i doučování prvního stupně základní školy. Ráda pomohu s krátkodobým i dlouhodobým doučováním, kvalitní přípravou na přijímací zkoušky a maturitu. Těším se na případné zájemce....

Asistentka pedagoga nabízí doučování

V současné době nabízím doucovani pouze ve městě České Budějovice. Doučování je v rozsahu 45-60 minut. Podle aktuální situace v daný den. (Jak dítko chápe látku, únava...)

Výuka, doučování, příprava na zkoušky

Nabízím doučování angličtiny pro jednotlivce i skupinky. Připravím na jazykové zkoušky včetně státní maturity, obecná i odborná angličtina. Překlady a tlumočení. Všechny věkové kategorie a úrovně. Doučím učivo českého jazyka a literatury pro ZŠ.

Kvalitní doučování zkušeným pedagogem

Nabízím kvalitní doučování hlavně učiva celého 1. stupně ZŠ. Mám zkušenosti i s doučováním 2. stupně. Jsem vyškolená dyslektická asistentka s dlouholetou praxí. Cena dle druhu a frekvence doučování bude upravena dohodou. Při dojíždění bude cena navýšena.

Korektury textů

02.04.2018

Zpracuji kvalitně a rychle korekturu diplomové, bakalářské, seminární práce i dalších textů dle potřeby. Možnost přizpůsobit se i požadavku velmi krátké dodací lhůty (podmíněno náročností a rozsahem textu, cena od 27,-Kč/NS).

Gramatická a stylistická úprava textů

02.04.2018

Nabízím úpravu Vámi vypracovaných textů po stránce gramatiky i stylistiky (práce seminární, bakalářské, diplomové...), termín dodání dle rozsahu dohodou.

Kvalitní doučování

01.04.2018

Absolventka UNIVERZITY KARLOVY - dlouholetá praxe

2+2 Škola matematiky, češtiny i angličtiny, 280 Kč...

Nabízíme doučování matematiky, angličtiny a češtiny. Od základní školy po střední. V prostředí příjemné pobočky na Praze 4. Individuální přístup, výuka s lehkostí a radostí.

Nabízím doučování češtiny i pro cizince

30.03.2018

Učitelka s dlouholetou praxí, státní zkouškou z češtiny a speciální pedagogiky nabízí doučování žákům základní i střední školy, také žákům se specifickými poruchami učení /dyslexie, dysgrafie, dysortografie/ i výuku cizinců.

Doučování českého jazyka

Učitelka SŠ nabízí doučování českého jazyka (ZŠ - pravopis, jazykové rozbory aj., SŠ - příprava k maturitní zkoušce + vše dle potřeby).

Nabízím doučování

Nabízím doučování matiky a ČJ v okolí Třeboně, popř. v ČB a J.Hradci.

Nabízím doučování pro žáky základních škol...

Jsem studentkou 2. ročníku Obchodní akademie a nabízím doučování z angličtiny, češtiny, ruštiny, matematiky, chemie, zeměpisu. Na datu, času a místu doučování se domluvíme.