Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (10)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-10 inzerátů z 10

Doučování matematiky, fyziky, chemie, češtiny

Nabízíme doučování matematiky, fyziky, chemie, češkého jazyka, cizích jazyků, ekonomie, účetnictví a dalších předmětů dle zájmu žáků a studentů. Poskytujeme doučování žákům ZŠ, studentům SŠ i VŠ, přípravu na maturitní a přijímací zkoušky. Pro předškoláky nabízíme školičku matematiky. Pro nadané děti...

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky

Zkušená učitelka matematiky a chemie s desetiletou praxí (absolventka Přírodovědecké fakulty UK, obor učitelství pro SŠ) nabízí kvalitní přípravu na přijímací zkoušky na SŠ (matematika a český jazyk) a VŠ (chemie, biologie, fyzika, matematika) formou kurzu. Výuka probíhá v učebně na Vršovickém náměs...

Kvalitní doučování z chemie

03.10.2018

Nabízím kvalitní doučování z chemie. Vhodné pro studenty SŠ a VŠ. Příprava na zkoušky z chemických oborů. Jednorázová či systematická příprava.

Přípravné kurzy na SŠ a VŠ

Pokud právě vás čekají příští rok přijímací zkoušky na střední nebo vysokou školu, neváhejte se přihlásit, kapacita kurzů je omezena. Jsme rodinná škola s kvalifikovanými lektory nabízející přípravné kurzy z matematiky, českého jazyka, angličtiny, chemie, fyziky a biologie. Výuka probíhá ve skupin...

Doučování z fyziky, chemie či biologie

13.09.2018

Nabízím kvalitní doučování, doučuji již třetím rokem, vedl jsem i přípravný kurz pro studenty se zájmem o medicínu a přírodní vědy. Možnost přípravy na reparát, maturitu či právě na přijímací zkoušky. Materiály mám většinou vlastní, možnost doučování u studenta i u mě ve škole....

Doučování matematiky, fyziky, češtiny

2+2 Škola matematiky v Havířově nabízí doučování matematiky, fyziky, chemie, českého jazyka a cizích jazyků pro žáky ZŠ a studenty SŠ. Připravujeme také na přijímací a maturitní zkoušky.

Doučování matematiky, fyziky a čj

13.09.2018

2+2 Škola matematiky v Přerově nabízí doučování matematiky, fyziky, chemie, českého jazyka a cizích jazyků pro žáky ZŠ a studenty SŠ. Připravujeme také na přijímací a maturitní zkoušky.

Doučuji matematiku a chemii v rozsahu ZŠ až VŠ

05.09.2018

Středoškolský učitel nabízí doučování matematiky a chemie v rozsahu ZŠ až VŠ. Bohaté zkušenosti. Připravuji na přijímací zkoušky, k maturitě, na opravné zkoušky nebo jen pro lepší pochopení učiva.

Doučování MAT, FYZ, CHEM, PROG, ICT

03.09.2018

Jsem devatenáctiletý student SPŠ elektrotechniky a nabízím doučování z matematiky, fyziky, elektrotechniky a základů programování - úroveň ZŠ, SŠ a popřípadě chemie - úroveň ZŠ a do druhého ročníku nespecializované SŠ. S doučováním mám dlouholeté zkušenosti.

Doučování předmětů ZŠ - M, Aj, F, Ch

Dobrý den, jsem studentkou třetího ročníku Mikulášského gymnázia v Plzni. Nabízím doučování dětem, které mají problémy v těchto předmětech - M, Aj, F, Ch.