Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (7)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-7 inzerátů z 7

Výuka přes skype

Absolventka FF UK, obor učitelství (RJ a dějepis) nabízí doučování a výuku dětí i dospělých , bohaté zkušenosti, vlídný přístup, svatá trpělivost. Případně pomůžu s češtinou a dějepisem žákům ZŠ a SŠ. Kdykoliv po skype.

Soukromé lekce italštiny

20.11.2020

Nabízím kvalitní výuku italštiny, lekce pro jednotlivce a malé skupiny v pohodlí z Vaší kanceláře či domova on-line. Dlouholeté zkušenosti, kvalitní výuka zábavnou a nenáročnou formou.

Zábavná a praktická výuka italštiny online

25.10.2020

Jsem absolventka oboru Italský jazyk na MUNI, žila jsem několik let v Itálii. Stále hledám nové a efektivní formy výuky tak, aby vás učení jazyka co nejvíce bavilo :-) V hodinách vás naučím to, co budete potřebovat "v terénu" a ne jen modelové věty z učebnice. Nabízí hodiny výuky přes SKYPE (Wh...

Výuka italštiny

Nabízím soukromou výuku italského jazyka, mám praxi z 12-letého pobytu v Itálii, v roce 2004 jsem absolvovala všeobecnou státní jazykovou zkoušku. Místo a čas výuky dohodou, možné i o víkendech.

Doučování angličtiny, italštiny a češtiny

Nabízím doučování, přípravu na zkoušky, k maturitě..indviduální potřeby, domluva.

Lekce/doučování italštiny

31.08.2020

Nabízím kvalitní doučování jak pro úplné začátečníky tak pro pokročilé. V případě zájmu uveďte prosím do emailu/sms vaše časové možnosti a úroveň italštiny. Uvedená cena se týká jedné osoby.

Individuální výuka italštiny v Olomouci

29.08.2020

Nabízím individuální výuku za 290 Kč / 45 min. výuky u mne v Olomouci – Neředíně (dostupnost tramvají) nebo přes SKYPE. Jsem dlouholetý překladatel, tlumočník a lektor jazykové výuky (němčina, angličtina a italština), mám živnostenský list a mohu dle potřeby pracovat i pro firmy a to na překladatels...