Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (7)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-7 inzerátů z 7

Doučování, výuka AJ i přes skype

před 5 dny

Zdravím, nabízím doučování i přímou výuku AJ. Cena výuky se pohybuje od 150Kč podle přání a požadavků studentů. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Ela

Arabský Jazyk (Arabština)

02.10.2018

Rodilý mluvčí arabského jazyka se zkušenostmi s výukou cizinců. Native speaker of Arabic language with experience to teach foreigners. Standarní jazyk a slang.

Účetnictví

27.09.2018

Nabízím doučování účetnictví, příprava k maturitě, zkouška VŠ

Doučování francoužštiny

02.09.2018

Doučujem francúzsky jazyk, od začiatočníkov až po pokročilých. Pomôžem so slohmi, esejami, s francúzskou literatúrou, s odbornými predmetmi v tomto jazyku (bilingválne gymnázium). Ponúkam tiež možnosť konverzácií. Pre viac info prosím píšte email. :)

Matematika

Výuka v Olomouci: Nabízím kvalitní a komplexní doučování matematiky na úrovni SŠ a deskriptivní geometrie na úrovni SŠ a VŠ, včetně přípravy na reparáty, maturitu nebo přijímací zkoušky na VŠ. Výuka v Olomouci.

RUSKÝ JAZYK cez Skype (Moskovčanka)

24.08.2018

Mám VŠ v odbore lingvistika a prekladateľstvo, materinský jazyk ruština, doučím na profesionálnej úrovni cez Skype ruský jazyk (všetky úrovne). Mam 10 rocne skusenosti s doucovanim a 5 rocnu prax vo vyucbe cez Skype. Mám prax ako lektorka výučby cudzích jazykov v súkromných jazykových školách. WEB: ...

Výuka klavíru

23.08.2018

Kvalifikovaná učitelka ZŠ s praxí se zaměřením na hudební výchovu nabízí výuku klavíru pro začátečníky a mírně pokročilé (děti i dospělí). Cena za 45 minut/200Kč, za 60 minut/250Kč. Výuka probíhá pouze u mě doma, za klienty nedojíždím.