Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (5)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-5 inzerátů z 5

Pohodová výuka angličtiny Ostrava-Poruba

Individuální lekce, stejně jako lekce pro dvojice a malé skupiny s důrazem na aktivní mluvený projev, bezpečné použití gramatiky a systematické rozšiřování slovní zásoby. Absolvent Ostravské univerzity a držitel certifikátu CAE (Certificate in Advanced English).

Doucovani rustiny

11.12.2018

Nabizim doučovani ruštiny. Pomužu s ukoly a pripravou k maturitni skouške. Jmenuji se Anna, je mi 36. Jsem rodila mluvči, Bydlim v Ostrave 12 let. Doučovani bude probehat u mne doma. Ostrava-Dubina.

Španělština & Angličtina

Hola! & Hello! Jsem absolventkou magisterského studia s téměř 5 letou zkušeností s výukou a cca 1 rok zkušeností s exportním obchodem. Nabízím výuku španělštiny - od úplných i "věčných" začátečníků po pokročilé a také i angličtiny - od začátečníků po středně pokročilé. Také nabízím výuku prak...

Doučování ZŠ, SŠ

Nabízím doučování na úrovni základních a středních škol z těchto předmětů - matematika, český jazyk, ruský jazyk, zeměpis a dějepis. Rovněž připravuji zájemce na přijímací zkoušky na střední školy a k maturitě včetně SCIO a TSP testů.

Angličtina pro život

doučím angličtinu na všech úrovních.mám dlouholeté zkušenosti s doučováním, 4 roky studia v Anglii, certifikát CAE, státní zkoušky v oboru.Mohu i dojíždět do blízkého okolí