Rozšířený filter

Úrovně
Speciální atributy
Preferovaný čas
Nalezené výsledky (5)
Nejčastěji vyhledávané
Zobrazené 1-5 inzerátů z 5

Doučování matematiky(fyziky)

12.01.2018

Pomohu s přípravou na vyučování, na test,na přijímací, maturitní zkoušku , Učím ve svém bytě dosupném MHD v OV-Jih, v prac.dnech i o víkendech (lze i dopoledne).

Naučím tě anglicky

doučím angličtinu na všech úrovních.mám dlouholeté zkušenosti s doučováním, 4 roky studia v Anglii, certifikát CAE, státní zkoušky v oboru.Mohu i dojíždět do blízkého okolí.

Angličtina a výuka na hudební nástroj

dobrý den. doučím angličtinu (mám bohaté zkušenosti) výměnou za doučení na hudební nástroj (kytara/ukulele). mám možnost i dojíždět do blízkého okolí.

Doučování matematiky a příprava na státní maturitu...

15.12.2017

Nabízím doučování matematiky na úrovni ZŠ, SŠ vč. gymnázia, VŠ pouze v rozsahu 1. a 2. semestru, připravím na státní maturitu, reparát, přijímací zkoušky na SŠ nebo VŠ, písemky nebo zkoušky v průběhu roku. Jsem absolvent VŠ s dlouholetými zkušenostmi s doučováním, dokážu matematiku jednoduše vysvě...

Doučování ZŠ, SŠ

Nabízím doučování na úrovni základních a středních škol z těchto předmětů - matematika, český jazyk, ruský jazyk, zeměpis a dějepis. Rovněž připravuji zájemce na přijímací zkoušky na střední školy a k maturitě včetně SCIO a TSP testů.